0
Přejít narozcestník Přejít do sekceVelkoobchod
Zpět

Edge 25

Kód zboží: 010-03709-30 /EAN: 753759137885 /Výrobce: Garmin

Edge 25

4 490 Kč s DPH (3 710.74 Kč bez DPH)

do 48 hodin Kdy zboží dostanu?

45 Kč sleva na další nákup záruka 24 měsíců
Předmět*
Jméno a Příjmení*
E-mail*
Dotaz*
Vaše jméno a příjmení*
Váš E-mail*
Zaslat na E-mail*
Zpráva*

Popis

Tyto cyklopočítače podporující systém GPS i GLONASS zaznamenávají ujetou vzdálenost, rychlost i trasu, po které se pohybujete. Přes svou malou velikost jsou extrémně odolné, díky čemuž představují vynikající řešení na cesty a tréninky a oceníte je při svých pravidelných cyklojízdách.

Protože cyklopočítač Edge 25 navíc podporuje technologie ANT+® a Bluetooth®, lze ho spárovat s doplňkovým snímačem tepové frekvence a se senzorem kadence. Garmin Edge 25 můžete prostřednictvím technologie

Bluetooth spárovat s telefonem (Android nebo iOS),3, na kterém můžete v reálném čase sledovat ujetou trasu, kterou současně můžete přes službu Garmin Connect™ sdílet se svými přáteli.

Služba Garmin Connect umožňuje sledovat jízdu na mapě, analyzovat podaný výkon a sdílet dostupné informace. Krom toho můžete pracovat také s traťovými funkcemi, které Vám umožní sledovat nové trasy, porovnávat čas zajetí tratě s předchozími výsledky (segmenty) nebo si stahovat informace o jízdách ostatních uživatelů Garmin Connect a virtuálně s nimi na daných trasách soupeřit.

 Kompaktní provedení :

 Při hmotnosti pouhých 25g jsou modely Edge 20 a Edge 25 těmi nejmenšími GPS cyklopočítači  na světě. Rozměr lehce přesahuje rozměr držáku a s hranou 42 mmm a tloušťkou 17 mm se vám "ztratí " na řídítkách.

 GPS + GLONASS

 Díky tomuto satelitnímu spojení budete mít stále k dispozici okamžité informace o rychlosti,  vzdálenosti a trase Vaší jízdy, a to dokonce i pokud se pohybujete pod korunami stromů. Garmin Edge 20 a Edge 25 jsou prvními přístroji této velikosti a cenovékategorie, které kromě GPS podporují také systém GLONASS.

 Jednoduché rozhraní Vám usnadní zahajování,ukládání i sdílení aktivit. Jasný a ostrý displej navíc  nabízí vynikající čitelnost na přímém slunci.

 Stahujte si ze stránek Garmin Connect trasy, po kterých Vás Edge 20/25 povede a upozorní  na případnou změnu směru.

 Se službou Garmin Connect můžete stahovat nové  trasy, prohlížet si své osobní rekordy a zpětně anlyzovat své jízdy, aby jste ze svého tréninku vytěžili maximum.

Přístroj Edge 25 Vám umožňuje prostřednictvím sociálních sítí okamžitě sdílet informace o Vaší cestě s Vašimi přáteli, rodinou, a pokud budete chtít, i s celým světem. Stačí jen spárovat cyklopočítač s kompatibilním telefonem Android nebo iOS s aplikací Garmin Connect™ Mobile. Sdílejte své jízdy a tréninkové aktivity v reálném čase prostřednictvím funkce Live Tracking. Mezi další výhody patří také  možnost zobrazování upozornění na hovory a textové zprávy.

Spárujte přístroj Edge 25 se snímačem tepové frekvence, senzorem kadence a senzorem rychlosti, abyste získali ty nejkomplexnější informace o jízdě.

Parametry

GARMIN connect + ANT+: Ano Bluetooth: Ano Virtuální partner: Ano
Konstrukce: Tlačítkový Rozlišení displeje: 160 x 128 px Snímač srdeční frekvence: Ano, volitelně
Voděodolnost: Ano Určení: Sport
GARMIN connect + ANT+: Ano Bluetooth: Ano
Virtuální partner: Ano Konstrukce: Tlačítkový
Rozlišení displeje: 160 x 128 px Snímač srdeční frekvence: Ano, volitelně
Voděodolnost: Ano Určení: Sport

Věrnostní systém

Při koupi Edge 25 získáváte 45 věrnostních bodů. Tyto věrnostní body z nákupu Edge 25 můžete využít při dalším nákupu jako slevu v hodnotě 45 Kč s DPH. Body při nákupu se sčítají a můžete je použít podle potřeby pro nákup nejen Edge 25. Platí pouze pro registrované zákazníky!

nákupem tohoto zboží získáte45 Kčkteré můžete použít na další nákup

Přihlášení k odběru novinek

Varování
Zavřít