0
Přejít narozcestník Přejít do sekceVelkoobchod
Zpět

Garmin Drive 61S Lifetime Europe45

Kód zboží: GP-GA-DS61RSE45 /EAN: 753759169718 /Výrobce: Garmin

Garmin Drive 61S Lifetime Europe45

5 590 Kč Sleva: 7%

5 190 Kč s DPH (4 289.26 Kč bez DPH)

do 48 hodin Kdy zboží dostanu?

52 Kč sleva na další nákup záruka 24 měsíců Doprava zdarma
Předmět*
Jméno a Příjmení*
E-mail*
Dotaz*
Vaše jméno a příjmení*
Váš E-mail*
Zaslat na E-mail*
Zpráva*

Produkt obsahuje

Pouzdro Dots 6", černé (pro navigace s 6" displejem) Pouzdro Dots 6", černé (pro navigace s 6" displejem) Na dotaz 1 Kč s DPH
1 Kč bez DPH
Pouzdro Dots 6", černé (pro navigace s 6" displejem) Pouzdro Dots 6", černé (pro navigace s 6" displejem) Na dotaz 1 Kč s DPH
1 Kč bez DPH

Popis

Garmin Drive 61S Lifetime Europe45

Podrobná mapa celé Evropy s bezplatnými aktualizacemi

 6" displej s duální orientací

 Asistent řazení do jízdních pruhů

 Upozornění na povolenou rychlost, ostré zatáčky, dopravní kamery atd.

 Náhledy křižovatek

 Body zájmu, včetně databáze Foursquare a TripAdvisor

 Dopravní informace prostřednictvím mobilní aplikace Smartphone Link

 Možnost připojení zpětné kamery BC-30

 Drive 61 je základní řadou nové rodiny automobilových navigací Garmin Drive. Nabízí šestipalcový resistentní dotykový displej s duální orientací, kompletní lokalizaci do českého jazyka včetně hlasové navigace, bezplatný přístup k aktualizacím map a celou řadu užitečných funkcí, jako jsou náhledy křižovatek, asistent řazení do jízdních pruhů, upozornění na rychlostní limity, nebezpečná místa (ostré zatáčky, prudká stoupání či klesání, železniční přejezdy), školní zóny, světelné křižovatky a podobně. Dále je vybavena databází bodů zájmu jako jsou např. čerpací stanice, restaurace, hotely a další a to včetně rozsáhlých databází Foursquare a TripAdvisor.

 I přes množství funkcí je však ovládání velmi jednoduché. Stačí jen vybrat cíl vaší cesty, buď zadáním adresy, názvu obce nebo výběrem místa na mapě, a navigace vám vypočítá nejkratší či nejrychlejší trasu, po které vás bude navigovat.

 Prostřednictvím bezplatné aplikace Smartphone Link je možno přijímat dopravní informace, máte tak možnost získat aktuální přehled o stavu dopravy a případně se vyhnout dopravním zácpám nebo uzavírkám.

 Spolu s navigací je dodáváno nezbytné příslušenství, abyste mohli zařízení po vybalení ihned používat. Zahrnut je přísavný držák, napájecí kabel s autoadaptérem a datový USB kabel pro přijení k počítači.

Nejdůležitějším atributem každé automobilové navigace je přesnost a aktuálnost map. Proto naše navigace nabízíme s detailními mapami s možností bezplatného stažení aktualizací několikrát ročně a to po celou dobu životnosti přístroje. Na vás už je jen, zda si vyberete navigaci s mapovým pokrytím celé Evropy (všech 45 zemí) nebo jen některých částí (centrální, východní...).

Kromě vlastních bodů zájmu, jako jsou čerpací stanice, restaurace, hotely, odpočívadla s WC a další, nabízí Garmin i rozsáhlé databáze ve spolupráci se službami Foursquare a TripAdvisor, která navíc poskytuje hodnocení a recenze miliónů uživatelů.

Aby vaše jízda byla ještě bezpečnější a měli jste přehled o situaci před vámi, Garmin DriveSmart vám nabízí volbu, jaká varování chcete od svého přístroje dostávat. Může vás tak zvukově a hláškou na displeji varovat před ostrými zatáčkami, změnami rychlostních limitů, železničními přejezdy, školními zónami atd. Upozorní vás také na dopravní kamery a měřené úseky.

Při dlouhé několikahodinové jízdě, kdy hrozí nepozornost z únavy řidiče, vás upozorní na možnost přestávky v řízení a nabídne vhodná místa k zastavení a odpočinku (např. odpočívadla, benzínové pumpy apod.).

Díky funkci Real Directions vás bude navigace hlasově navigovat nejen podle skutečných názvů ulic, ale například i podle známých nebo dobře rozpoznatelných budov, orientačních bodů nebo krajinných dominant.

Jako pomocníka při couvání lze k navigaci připojit bezdrátovou zpětnou kameru Garmin BC 30 (prodávána zvlášť). Jakmile je kamera připojena, uvidíte při couvání na displeji prostor za vozidlem. Neunikne vám tak žádná skrytá překážka a nemusíte jen odhadovat, kolik vám za autem zbývá volného místa.

Všechny navigace řady Drive nabízí české ovládání a českou hlasovou navigaci. Samozřejmostí je rovněž vyhledávání adres podle orientačních nebo popisných čísel, díky kterému je možné vyhledat adresy nejen ve městech, ale i menších obcích.


Parametry

Asistent jízdních pruhů: Ano Bluetooth: Ano Dopravní informace: Ne
Konstrukce: Dotykový Plánovač tras: Ano Velikost displeje: 6,1"
Rozlišení displeje: 480 x 800 px Voděodolnost: Ne Určení: Automobil
Asistent jízdních pruhů: Ano Bluetooth: Ano
Dopravní informace: Ne Konstrukce: Dotykový
Plánovač tras: Ano Velikost displeje: 6,1"
Rozlišení displeje: 480 x 800 px Voděodolnost: Ne
Určení: Automobil

Věrnostní systém

Při koupi Garmin Drive 61S Lifetime Europe45 získáváte 52 věrnostních bodů. Tyto věrnostní body z nákupu Garmin Drive 61S Lifetime Europe45 můžete využít při dalším nákupu jako slevu v hodnotě 52 Kč s DPH. Body při nákupu se sčítají a můžete je použít podle potřeby pro nákup nejen Garmin Drive 61S Lifetime Europe45. Platí pouze pro registrované zákazníky!

nákupem tohoto zboží získáte52 Kčkteré můžete použít na další nákup

Přihlášení k odběru novinek

Varování
Zavřít