0
Přejít narozcestník Přejít do sekceVelkoobchod
Zpět

Garmin DriveSmart 51T-D Lifetime Europe20

Kód zboží: GP-GA-DL51TLE20 /EAN: 753759169909 /Výrobce: Garmin

Garmin DriveSmart 51T-D Lifetime Europe20

5 490 Kč s DPH (4 537.19 Kč bez DPH)

do 48 hodin Kdy zboží dostanu?

55 Kč sleva na další nákup záruka 24 měsíců Doprava zdarma
Předmět*
Jméno a Příjmení*
E-mail*
Dotaz*
Vaše jméno a příjmení*
Váš E-mail*
Zaslat na E-mail*
Zpráva*

Popis

Garmin DriveSmart 51T-D Lifetime Europe20

5" navigace s WiFi, smart notifikacemi, hands-free voláním a DAB+.

 Podrobná mapa 20 zemí centrální Evropy s bezplatnými aktualizacemi
 5" kapacitní displej s duální orientací
 Asistent řazení do jízdních pruhů
 Upozornění na povolenou rychlost, ostré zatáčky, dopravní kamery atd.
 Náhledy křižovatek
 Body zájmu, včetně databáze Foursquare a TripAdvisor
 Digitální příjem dopravních informací DAB+ a z aplikace Smartphone Link
 Smart notifikace z mobilního telefonu
 Hands-free volání
 Hlasová aktivace navigování
 Wi-Fi
 Možnost připojení zpětné kamery BC-30

DriveSmart 51 je vyšší řadou z nové rodiny automobilových navigací Garmin Drive. Samozřejmostí jsou všechny funkce, které nalezneme i v nižší řadě, jako jsou dopravní upozornění, asistent řazení do jízdních pruhů, náhledy křižovatek (zde navíc ve fotorealistické podobě), dopravní informace nebo body zájmu včetně databází Foursquare a TripAdvisor. To, co přináší DriveSmart navíc, jsou jednak Smart notifikace z mobilního telefonu, kdy po spárování telefonu s navigací prostřednictvím Bluetooth je DriveSmart schopen zobrazit na svém displeji příchozí SMS zprávy, maily a příchozí nebo zmeškané telefonní hovory. Funguje také jako hands-free, kdy vám umožní přijmout hovor a můžete mluvit, aniž byste museli držet telefon u ucha. Dále je to bezdrátové připojení Wi-Fi, které vám umožní vyhledat a stáhnout dostupné aktualizace, aniž byste museli navigaci připojovat kabelem k počítači, stačí pouze být v dosahu vaší domácí, firemní nebo volně dostupné Wi-Fi sítě. Další funkcí navíc je také navigování aktivované hlasem. A v neposlední řadě je to vylepšený kapacitní displej s duální orientací.
Modely s označením v názvu T-D mají navíc přijímač dopravních informací z digitálního vysílání DAB+ (dostupné pouze v některých zemích).


Klíčové vlastnosti:

Podrobné mapy
 Nejdůležitějším atributem každé automobilové navigace je přesnost a aktuálnost map. Proto naše navigace nabízíme s detailními mapami s možností bezplatného stažení aktualizací několikrát ročně a to po celou dobu životnosti přístroje. Na vás už je jen, zda si vyberete navigaci s mapovým pokrytím celé Evropy (všech 45 zemí) nebo jen některých částí (centrální, východní...).

Body zájmu
 Kromě vlastních bodů zájmu, jako jsou čerpací stanice, restaurace, hotely, odpočívadla s WC a další, nabízí Garmin i rozsáhlé databáze ve spolupráci se službami Foursquare a TripAdvisor, která navíc poskytuje hodnocení a recenze miliónů uživatelů.

Dopravní upozornění (varování)
 Aby vaše jízda byla ještě bezpečnější a měli jste přehled o situaci před vámi, Garmin DriveSmart vám nabízí volbu, jaká varování chcete od svého přístoje dostávat. Může vás tak zvukově a hláškou na displeji varovat před ostrými zatáčkami, změnami rychlostních limitů, železničními přejzdy, školními zónami atd. Upozorní vás také na dopravní kamery a měřené úseky.
 Při dlouhé několikahodinové jízdě, kdy hrozí nepozornost z únavy řidiče, vás upozorní na možnost přestávky v řízení a nabídne vhodná místa k zastavení a odpočinku (např. odpočívadla, benzínové pumpy apod.).

Propojení s mobilním telefonem
 Velkou přidanou hodnotu a mnoho funkcí navíc získáte spárováním vaší navigace Garmin s mobilním telefonem prostřednictvím bluetooth. Na displeji navigace se vám tak zobrazí notifikace o příchozích hovorech, sms zprávách, mailech nebo notifikace aplikací, které si sami zvolíte. Aniž byste brali do ruky telefon, můžete uskutečňovat hovory díky užitečné funkci hands-free.
 Díky datovému přenosu z mobilního telefonu si také budete moci zobrazit aktuální dopravní informace, informace o počasí nebo o možnostech parkování a použitím funkce LiveTrack můžete sdílet svou polohu a data z navigace s vašimi přáteli.

Bezdrátové připojení Wi-Fi
 Mějte vždy aktuální data ve svém přístroji, aniž byste jej museli připojovat k počítači a sami zjišťovat jejich dostupnost. V momentě, kdy jste v dosahu vaší domácí nebo firemní Wi-Fi sítě, navigace Garmin vás jednoduše sama upozorní na aktualizace jenž jsou k dispozici a nabídne jejich stažení.

Hlasově aktivovaná navigace
 Stačí říct slovo a navigace vás poslechne. Nemusíte vyťukávat cíl své cesty, na který chcete navigovat, stačí ho jen vyslovit.

Srozumitelné navigování díky Garmin Real Directions
 Díky funkci Real Directions vás bude navigace hlasově navigovat nejen podle skutečných názvů ulic, ale například i podle známých nebo dobře rozpoznatelných budov, orientačních bodů nebo krajinných dominant.

Propojitelnost se zpětnou kamerou
 Jako pomocníka při couvání lze k navigaci připojit bezdrátovou zpětnou kameru Garmin BC 30 (prodávána zvlášť). Jakmile je kamera připojena, uvidíte při couvání na displeji prostor za vozidlem. Neunikne vám tak žádná skrytá překážka a nemusíte jen odhadovat, kolik vám za autem zbývá volného místa.

Parametry

Asistent jízdních pruhů: Ano Bluetooth: Ano Dopravní informace: Ano
Konstrukce: Dotykový Plánovač tras: Ano Rozlišení displeje: 480 x 272 px
Velikost displeje: 5" Voděodolnost: Ne Určení: Automobil
Asistent jízdních pruhů: Ano Bluetooth: Ano
Dopravní informace: Ano Konstrukce: Dotykový
Plánovač tras: Ano Rozlišení displeje: 480 x 272 px
Velikost displeje: 5" Voděodolnost: Ne
Určení: Automobil

Věrnostní systém

Při koupi Garmin DriveSmart 51T-D Lifetime Europe20 získáváte 55 věrnostních bodů. Tyto věrnostní body z nákupu Garmin DriveSmart 51T-D Lifetime Europe20 můžete využít při dalším nákupu jako slevu v hodnotě 55 Kč s DPH. Body při nákupu se sčítají a můžete je použít podle potřeby pro nákup nejen Garmin DriveSmart 51T-D Lifetime Europe20. Platí pouze pro registrované zákazníky!

nákupem tohoto zboží získáte55 Kčkteré můžete použít na další nákup

Přihlášení k odběru novinek

Varování
Zavřít