0
Přejít narozcestník Přejít do sekceVelkoobchod
Zpět

Garmin Forerunner 35 Optic White

Kód zboží: GP-GA-FR35OW /EAN: 753759161996 /Výrobce: Garmin

Garmin Forerunner 35 Optic White Garmin Forerunner 35 Optic White

4 990 Kč s DPH (4 123.97 Kč bez DPH)

do 48 hodin Kdy zboží dostanu?

záruka 24 měsíců Doprava zdarma
Předmět*
Jméno a Příjmení*
E-mail*
Dotaz*
Vaše jméno a příjmení*
Váš E-mail*
Zaslat na E-mail*
Zpráva*

Popis

Garmin Forerunner 35 je nový model běžeckých GPS hodinek s optickým měřením tepu přímo na zápěstí ruky.

Citlivý přijímač satelitního systému GPS
Vestavěný optický snímač srdečního tepu
Bluetooth propojení s mobilním telefonem a automatická synchronizace s Garmin Connect
Smart notifikace, ovládání hudby, LiveTracking
Celodenní záznam aktivity (kroky, kalorie, intenzivní minuty) + upozorňování na neaktivitu
Celodenní monitoring srdečního tepu, monitoring spánku
Vibrační upozornění a alarmy
Samostatné profily aktivit (běh, běh uvnitř, kolo, chůze, kardio)
Možnost spárování s externími snímači pomocí ANT+
Výdrž baterie až 13h resp. až 9 dní
Voděodolné provedení (5 ATM)
Velmi nízká hmotnost: jen 37g
4 barevná provedenímonitor aktivityForerunner 35 patří do nové generace GPS hodinek, které mají minimální rozměry, nízkou hmotnost a měkký, přizpůsobivý řemínek. Oproti větším GPS sporttesterům jsou proto vhodné i pro ženy nebo sportovce s menším zápěstím. Forerunner 35 nabízí velmi slušnou funkční výbavu. Nechybí samostatné sportovní profily pro běh, běh na páse, jízdu na kole nebo fitness cvičení. Hodinky mají k dispozici vibrační alarmy, funkce AutoLap, AutoStop, automatické odesílání tréninků do tréninkového deníku prostřednictvím mobilního telefonu nebo například chytré funkce v případě propojení se smartphonem.

Forerunner 35 má k dispozici vestavěný krokoměr, který patří ke standardní výbavě většiny moderních sportovních hodinek, stejně jako možnost měření délky a kvality spánku. Monitoring denních aktivit je doplněný o celodenní průběžné měření srdečního tepu, včetně automatické detekce klidového srdečního tepu. V případě, že chcete hodinky využít pro měření vnitřních fitness aktivit jako je spining, aerobik nebo například zumba, je možné hodinky využít a čas, srdeční tep, případně tempo sledovat a zaznamenat bez zapnutého GPS přijímače. Výhodou hodinek je, že jsou schopné fungovat samostatně i když je nepropojíte s mobilním telefonem. Funkce sporttesteru jsou na telefonu nezávislé a funkce chytrých hodinek jsou k dispozici, jako přidaná funkce navíc.


monitor aktivityPokud se věnujete nejen běhu, ale i cyklistice, případně in-line bruslení nebo lyžování, bude se vám u hodinek hodit možnost využití více sportovních profilů. V každém z profilů si hodinky pamatují samostatné nastavení – při běhu můžete sledovat tempo (min/km), při jízdě na kole rychlost (km/h)... V každém z profilů je možné uživatelsky na displeji nastavit kombinaci veličin, které chcete při dané aktivitě sledovat (např. tempo/čas/vzdálenost). V případě podobného nastavení profilů není nutné v okamžiku změny typu sportu hodinky složitě přenastavovat, stačí jednoduše zvolit jiný sportovní profil.
monitor aktivitySamostatnou a často opomíjenou funkcí hodinek je tréninkový deník Garmin Connect. Ačkoliv se často v popisu Garmin sporttesterů nepopisuje, tvoří velkou část hodnoty sportovních GPS hodinek Garmin. Garmin Connect je on-line tréninkový deník, který schraňuje, vyhodnocuje a případně sdílí záznamy ze sportovních aktivit. Garmin Connect je buď přístupný z počítače (PC, iOS) na webové stránce https://connect.garmin.com nebo jako mobilní aplikace Garmin Connect Mobile pro chytré telefony a tablety (iOS, Android, Windows Mobile). Garmin Connect, který je k dispozici plně v českém jazyce, umí vyhodnotit většinu outdoorových nebo indoorových sportů a nejen zobrazit GPS záznam aktivity nad mapou, ale i kombinovat záznamy výškového profilu, tempa, tepové frekvence, rychlosti... a celé řady dalších veličin. Jakékoliv záznamy můžete poslat přátelům pomocí emailu či jednoduchého odkazu nebo jednoduše sdílet pomocí sociálních sítí.

Parametry

GARMIN connect + ANT+: Ano Bluetooth: Ano Virtuální partner: Ne
Rozlišení displeje: 128 x 128 px Snímač srdeční frekvence: Ano, součástí konstrukce Voděodolnost: Ano
Určení: Sport
GARMIN connect + ANT+: Ano Bluetooth: Ano
Virtuální partner: Ne Rozlišení displeje: 128 x 128 px
Snímač srdeční frekvence: Ano, součástí konstrukce Voděodolnost: Ano
Určení: Sport

Přihlášení k odběru novinek

Varování
Zavřít