0
Přejít narozcestník Přejít do sekceVelkoobchod
Zpět

Garmin Forerunner 935

Kód zboží: GP-GA-FR935 /EAN: 753759170387 /Výrobce: Garmin

Výprodej
Garmin Forerunner 935 Garmin Forerunner 935 Garmin Forerunner 935

14 990 Kč Sleva: 17%

12 390 Kč s DPH (10 239.67 Kč bez DPH)

Skladem Kdy zboží dostanu?

záruka 24 měsíců Doprava zdarma
Předmět*
Jméno a Příjmení*
E-mail*
Dotaz*
Vaše jméno a příjmení*
Váš E-mail*
Zaslat na E-mail*
Zpráva*

Popis

Akce je platná do vyprodání zásob a je určena pro koncové zákazníky.

Garmin Forerunner 935

Forerunner 935 je pokračovatelem série kultovních sporttesterů “XT” série, do kterých patřily Forerunner 310XT, Forerunner 910XT nebo současné Forerunner 920XT či Forerunner 735XT.

Podobně, jako ostatní sporttestery této série, i Forerunner 935 nabídne vynikající čitelnost dat během tréninku nebo závodu, bohaté možnosti přizpůsobení dat zobrazených na displeji, vrcholné tréninkové funkce a širokou škálu uživatelských nastavení funkcí sporttesteru. Samozřejmostí je spolupráce s externími snímači, jako jsou wattmetry, cyklistický radar, snímače kadence či rychlosti, ve výčtu nechybí ani plavecké, běžecké či triatlonové hrudní pásy, běžecký wattametr STRYD či oxymetr MOXY. Forerunner 935 je vybaven novým, přesnějším optickým čidlem pro snímání srdečního tepu přímo na zápěstí, nově bude k hodinkám k dispozici běžecké bezdrátové čidlo Running Dynamics Pod, které umožní měření podrobných informací o běžeckém stylu i bez použití hrudního pásu HRM Run nebo HRM Tri.

Forerunner 935 nejsou jen pouhým sporttesterem, díky minimální velikosti a hmotnosti se dají používat i jako běžné hodinky. Pomocí stažitelných IQ Connect aplikací můžete přizpůsobit funkce i vzhled hodinek a zvolit například digitální nebo analogový displej. Samozřejmostí je možnost propojení hodinek s chytrými telefony (iOS, Android, WM) a nabídka chytrých funkcí, mezi které patří upozornění na příchozí volání, čtení sms zpráv na displeji hodinek a řada dalších notifikací z chytrého telefonu, které využijete nejen v tréninku, ale i v práci nebo volném čase. Při propojení s chytrým telefonem je možné automaticky odesílat tréninkové záznamy z hodinek na tréninkový server jednoduše, ihned po dokončení tréninku.

Ačkoliv má Forerunner 935 kulatý displej, jeho čitelnost je na podobné úrovni, jako u hranatých modelů Forerunner 920XT. Je to díky použitým tučným fontům a možnosti zobrazit sledované funkce v datových polích bez nadpisů s maximálním zvětšením cifer. Uživatelská volba počtu a obsahu datových polí je samozřejmostí. Veškeré nastavení je navíc možné dělat i během aktivity, přímo v terénu.

Hlavní funkce:

 Měření tepu na zápěstí
 Vestavěný optický snímač s průběžným měřením tepu na zápěstí a automatickou detekcí klidového tepu

 Kompaktní a lehké
 Ultralehké (jen 49 g), kompaktní hodinky vhodné i pro celodenní nošení.

 GPS+GLONASS
 Vysocecitlivý GPS/GLONASS přijímač pro spolehlivé fungování i místech s omezeným výhledem na oblohu.

 Barometrický výškoměr
 Vestavěný barometrický výškoměr s automatickou kalibrací podle GPS.

 Multisportovní profily
 Běh (venku i na běžeckém páse), jízda na kole (venku i na trenažéru), plavání (venku i v bazénu), veslování (venku i na trenažéru), turistika, lyžování (běžecké, sjezdové i skialp), in-line bruslení, SUP, fitness cvičení, triatlon, golf a další

 STRAVA
 Upozornění na začátek a konec STRAVA segmentu v průběhu aktivity, upozornění na umístění po dokončení segmentu.

 Chytré funkce
 Příchozí volání, sms, emaily a další smart notifikace, automatický přenos tréninku do deníku Garmin Connect™, živé sledování na trati (LiveTrack), skupinové sledování na trati (GroupTrack), hlasové upozornění při použití sluchátek, ovládání hudebního přehrávače, sdílení údajů na sociálních sítích. Kompatibilní s Connect IQ platformou s možností bezplatného dohrávání alikací, widgetů, ciferníků nebo datových polí.

 Pokročilé běžecké funkce
 Měření doby kontaktu nohy se zemí, vyvážením kontaktu levé/pravé nohy, délky kroku, výšky odrazu a dalších veličin (údaje jsou k dispozici při použití hrudního pásu HRM Run nebo HRM Tri nebo čidla Running Dynamics Pod.

 Pokročilé cyklistické funkce
 Měření watt/kg, poměru výkonu levá/pravá noha, úhly záběru levé/pravé nohy, odasazení síly působení nuhy na pedál vůdči ose pedálu, rozpoznání a samostatné vyhodnocení jízdy v sedě a ve stoje (při použití wattmetru Garmin Vector).

 Pokročilé plavecké funkce
 Bazén: měření vzdálenosti/délek, automatické rozpoznání plaveckého způsobu, měření počtu záběrů, tempo na délku/úsek/celý trénink, odpočet startu, efektivita plavání SWOLF, záznam nácviku.
 Venku: měření vzdálenosti, tempa, počtu záběrů, záznam trajektorie (při plavání kraulem)

 Tréninková zátěž
Vyhodnocení týdenní tréninkové zátěže a tréninkového přínosu.

 Vyhodnocení výkonu
 Vyhodnocení běžeckého a cyklistického VO2Max, doporučení doby regenerace, živé segmenty STRAVA, FTP (při použití wattmetru a hrudního snímače tepu), laktátový práh (při použití hrudního snímače tepu), tréninkový efekt a tréninkový status.

 Garmin Varia
 Možnost připojení chytrých světel Garmin Varia Headlight/Taillight nebo cyklistického radaru Garmin Varia Radar.

 Pokročilé tréninkové funkce
 Možnost podroného plánování intervalových tréninků pro běh, cyklistiku, plavání a další sporty.

Živé a skupinové sledování
 Možnost individuálního nebo skupinového sdílení pozice sportovce (včetně záznamu trasy, rychlosti, srdečního tepu..) na dálku pomocí připojeného chytrého mobilního telefonu. Možnost sdílení na stránkách tréninkového deníku Garmin Connect nebo prostřednictvím sociálních sítích.

Parametry

GARMIN connect + ANT+: Ano Virtuální partner: Ano Bluetooth: Ano
Multisport: Ano Snímač srdeční frekvence: Ano, volitelně Voděodolnost: Ano
Určení: Sport
GARMIN connect + ANT+: Ano Virtuální partner: Ano
Bluetooth: Ano Multisport: Ano
Snímač srdeční frekvence: Ano, volitelně Voděodolnost: Ano
Určení: Sport

Přihlášení k odběru novinek

Varování
Zavřít