0
Přejít narozcestník Přejít do sekceVelkoobchod
Zpět

TomTom START 52 Europe LIFETIME mapy

Kód zboží: GP-TT-ST52EL /EAN: 636926081375 /Výrobce: tomtom

TomTom START 52 Europe LIFETIME mapy

3 949 Kč s DPH (3 263.64 Kč bez DPH)

Na dotaz Kdy zboží dostanu?

39 Kč sleva na další nákup záruka 24 měsíců Doprava zdarma
Předmět*
Jméno a Příjmení*
E-mail*
Dotaz*
Vaše jméno a příjmení*
Váš E-mail*
Zaslat na E-mail*
Zpráva*

Popis

TomTom START 52 Europe LIFETIME mapy


Nová generace navigací řady TomTom Start 42/52/62 vychází z předchozí řady Start 40/50/60. Jedná se o základní model s jednoduchým a spolehlivým ovládáním. Opět je zde fulltextové vyhledání, které najde daný výraz ve všech kategoriích. Již tedy nemusíte zadávat: stát, město, ulici, číslo domu (jako to bylo u předešlých navigací, ale sačí zadat pouze např. název ulice a číslo a navigace ji vyhledá. Pokud daný výraz je příliš obecný, doplníte např. město. Součástí přístroje je i služba rychlostní radary na 3 měsíce zdarma.

Při naplánování trasy, či přiblížení se k cíli vám nabídne parkoviště v jeho okolí a mapu můžete prohlížet pomocí jednoduchých gest (přiblížení, oddálení mapy, posun). Nová generace rovněž umí zobrazit významné budovy v 3D provedení. Nechybí samozřejmě dokonalé navádění jízdními pruhy, které Vám pomůže snadno projet složité křižovatky, přesné informace o časech příjezdu dostanete díky technologii IQ Routes, která poskytují nejrychlejší trasu v libovolnou denní dobu. Díky obsáhlým datům bodů zájmu (jako jsou telefonní čísla a otevírací hodiny), budete mít k dispozici ještě více informací.

Klíčové vlastnosti

Dokonalé navádění jízdními pruhy - zařízení TomTom START vám pomůže připravit se na výjezdy a křižovatky tím, že vám jasně ukáže správný jízdní pruh pro naplánovanou trasu. Nikdy proto nepřejedete odbočku a nebudete muset náhle přejíždět z pruhu do pruhu.

Služba Rychlostní radary na 3 měsíce - vylepšená upozornění na zařízení TomTom START vám řeknou, kdy se blížíte k rychlostnímu radaru, a připomenou vám požadovaný rychlostní limit. Aktualizovaná umístění radarů si můžete stahovat po 3 měsíce, bez příplatků, pravidelným připojováním k počítači. Předplatné si lze obnovit on-line nebo na jakékoliv pobočce gpscentrum.

Doživotní aktualizace map - připojením navigačního zařízení k počítači si ověříte, zda-li máte opravdu aktuální mapy. Nové mapy vychází sezónně – součástí jsou změny na silnicích a revidované rychlostní limity. Aktualizace jsou zdarma, na dobu životnosti zařízení.

Software zdarma - navigační zařízení se neustále vyvíjejí, ale pravidelným připojením zařízení TomTom k počítači si můžete zdarma stáhnout aktualizaci softwaru. Získáte nové navigační funkce a lepší výkon. Našim zákazníkům software případně zaktualizujeme zdarma na jakékoliv pobočce gpscentrum.

Řady nové generace

Přístroje nové řady TomTom Start, Via a GO se dělají ve třech velikostech displejů:

4.3" - Start 42

5" - Start 52, Via 52, GO 520 a GO 5200

6" - Start 62, Via 62 a GO 6200


Rozdíly mezi jednotilými sériemi:

 Start 42/52/62 Via 52/62 GO 520 GO 5200/6200

displej dotykový dotykový kapacitní kapacitní

držák pasivní, integrovaný pasivní, integrovaný aktivní, odnímatelný aktivní, odnímatelný

ovládání hlasem v češtině nemá nemá základní slovní příkazy základní slovní příkazy

doživotní mapy Evropy Evropy Evropy a celého světa Evropy a celého světa

dopravní zpravodajství (RDS-TMC) v kabelu, součástí balení v kabelu, součástí balení v kabelu, součástí balení v kabelu, součástí balení

živé dopravní zpravodajství nelze volitelně* volitelně* doživolní, v ceně zařízení**

Siri a Google Now™ kompatibilita ne ne ano ano


* přes Bluetooth mobilního telefonu

** v přístroji je integrována SIM karta s předplaceným tarifem pro Evropu

Parametry

Asistent jízdních pruhů: Ano Bluetooth: Ne Dopravní informace: Ano
Konstrukce: Dotykový Rozlišení displeje: 480 x 272 px Velikost displeje: 5"
Voděodolnost: Ne Určení: Automobil
Asistent jízdních pruhů: Ano Bluetooth: Ne
Dopravní informace: Ano Konstrukce: Dotykový
Rozlišení displeje: 480 x 272 px Velikost displeje: 5"
Voděodolnost: Ne Určení: Automobil

Věrnostní systém

Při koupi TomTom START 52 Europe LIFETIME mapy získáváte 39 věrnostních bodů. Tyto věrnostní body z nákupu TomTom START 52 Europe LIFETIME mapy můžete využít při dalším nákupu jako slevu v hodnotě 39 Kč s DPH. Body při nákupu se sčítají a můžete je použít podle potřeby pro nákup nejen TomTom START 52 Europe LIFETIME mapy. Platí pouze pro registrované zákazníky!

nákupem tohoto zboží získáte39 Kčkteré můžete použít na další nákup

Přihlášení k odběru novinek

Varování
Zavřít